טיפולים

 

טיפול בספורט - ספורט טיפולי


טיפול בילדים, מבוגרים וקשישים בשיטות משולבות מעולם הספורט: משחקי כדור, תרגילי קפיצה, מסירות, מסלולים ועוד, טיפול בספורט נבנה לפי העדפותיו ונטיותיו של המטופל כך שיוכל להתמיד וליהנות לאורך זמן, בנוסף נחשף המטופל לשיטות חדשות לפיתוח כושר, משחקים חדשים ומהנים ותרגילים אשר יקדמו אותו אל עבר בריאות טובה יותר.

 

אימון כושר אישי בכרכור

גיל אינלנדר, מורה לחנ"ג, מוסמך עם תעודת מאמן חדרי כושר ומאמן כושר אישי.

אימון כושר אישי יכול להתאים לכל אחד מפני ש'ארגז הכלים' בקליניקה הוא גדול מאוד, ניתן לתפור אימון למישהו שרוצה להרזות, למי שרוצה להעלות מסת שריר, למי שרוצה לשפר את הגמישות, את הכושר הכללי, את היציבה או כל אספקט אחר בתחום הגופני

 
יוגה תרפיה

הטיפול ביוגה תרפיה נלמד אצל דר' גיל זולברג, מיכל ירקוני וגם אצל אורית סן-גופטה, מתוך שלל המורים והשיטות ניתן לעזור כמעט לכל בעיה בעזרת תורת היוגה.

טיפול במבוגרים בעזרת תרגילי יוגה (אסנה) וטכניקות נשימה ומדיטציה להטיב עם מצבם הכללי. 

טיפול זה מומלץ מאוד לסובלים מיציבה לקויה, קשיי נשימה, כושר גופני ירוד ומצב נפשי ירוד. כמו כן ניתן לעזור לבעיות ספציפיות כמו למשל, כף רגל שטוחה, כאבי גב, כאבי מפרקים, קשיי עיכול ועוד.

                                                  תרפיה בג'אגלינג
טיפול בילדים ומבוגרים באמצעות כלי הג'אגלינג המוכרים ועוד כלים ייחודיים המיועדים לשפר שליטה בגוף, קורדינציה, מוטוריקה עדינה וגסה, תזמון תנועה ועוד.

טיפול בג'אגלינג טומן בחובו כיף, חידוש ומציאת ריגושים בלמידה מוטורית, התנסויות בהליכה על חבל, להטוטים או התייצבות על גליל מהנים למבוגרים כמו לילדים ובהחלט מועילים לתחושת המסוגלות ולביטחון העצמי.

 

ביסים