שיעורים פרטיים בכרכור​

שיעורים ניתן לקבל בכמה מקצועות

 

1- שיעורי ג'אגלינג פרטיים,

כולל כמעט את כל סוגי אמנויות הקרקס.

שיעורי ג'אגלינג פרטיים מתאימים מאוד לילדים או מבוגרים שמתאמנים וצריכים הכוונה, השיעורים יכולים להיות על בסיס שבועי או חודשי לפי הצורך של המתאמן, ניתן לקבל הדרכה כמעט בכל סוגי אביזרי הג'אגלינג (מקלות, דיאבלו, כדורים, קלאבים, פויזים, איזון חפצים ושיווי משקל ועוד)

עלות שיעור פרטי 100שח ל-45 דקות, ניתן לרכוש במחיר מוזל ציוד ג'אגלינג במעמד השיעור, כמו כן ניתן להגיע על מנת לרכוש ציוד ולקבל הסבר קצר על האביזר ללא תוספת תשלום.

 

2- שיעורי יוגה פרטיים בשיטת ויג'ננה או ויניאסה.

שיעורי יוגה מתאימים לזוגות או בודדים הזקוקים ליחס אישי בהתמודדות עם בעיה/אתגר מסויים המגביל אותם מהשתתפות בקבוצה רגילה או לאנשים שמערכת השעות שלהם לא מספיק גמישה להתאים לאף קבוצה ובשיעור פרטי יוכלו לקבוע שעה לפי הצרכים האישיים שלהם. שיעור יוגה פרטיים מתנהלים לפי דרישות המתרגל, עם או ללא תרגול מדיטציה ונשימות, התמקדות בקבוצות שרירים מסוימת בעבודת האסאנות וכולל התאמות אישיות לפי מגבלות הלקוח/ה. 

 

3- שיעורים פרטיים לגיל המבוגר (בניית עצם וכושר)

אימון פרטי לגיל הזהב יכלול לרוב שילוב של שימור טווחי תנועה במפרקים לצד חיזק ובניית עצם ושריר, תרגול זה חשוב מאוד גם לשימור שיווי משקל שלאט נאבד בגיל המבוגר ומונע נפילות מסוכנות. ניתן לשלב שיטות אימון שונות לפי העדפת המתרגל (סגנון יוגה/פילטיס, סגנון אימון כושר, סגנון חופשי, רצועות כושר TRX ועוד)

 

4-  מפגשי ספורט טיפולי פרטניים למבוגרים או ילדים.

שיעור ספורט טיפולי מיועד לאנשים הסובלים מבעיה או מחלה המצריכה מהם לקבל עזרה בתחום התנועתי, למשל אנשים הסובלים ממחלת פרקינסון יפיקו המון תועלת מאימון כושר בגישה טיפולית, או ילדים עם בעית פחד מגבהים/פחד מכוח הכבידה יוכלו לקבל כלים להתמודדות וחשיפה הדרגתית למקור הפחד על מנת לצמצם את גורם הפחד ולהעלימו בתקווה.

שיעורי יוגה פרטיים בכרכור

ביסים