חוג ספורט אתגרי בכרכור

 

חוגי ספורט אתגרי, חוג זה מתמקד בילדים ברמת תפקוד ספורטיבי תקין ומקנה להם כלי לשפר ולשכלל את המיומנויות, במפגשים אלו נשתמש במתקנים ובכלים שיש בחצר ובקליניקה, למשל, הליכת זיקית, מסלול, הליכה על חבל, קפיצה בחבל, משחקי קורדינציה, תרגילי שיווי משקל וכוח.

החוג מהווה בעצם 'קרש קפיצה' לקראת החוגים המקצועיים שילדים בוגרים הולכים אליהם (כדורגל, כדורסל, התעמלות, ריקוד, שחייה וכו') על ידי כך שהוא מקנה להם את רוב מיומנויות הבסיס הדרושות כמעט בכל ספורט והכי חשוב היכולת של הילדים להתמודד עם אתגרים ולא לוותר, במהלך החוג הילדים מתחילים ללמוד מיומנויות שבהתחלה רובם לא מצליחים (למשל, קפיצה בחבל, או טיפוס על חבל, הליכת זיקית, טרזן ומעבר מסלול מורכב) הילדים חווים על עצמם איך הגוף שלנו מסוגל ללמוד מיומנויות אלו אם רק נתמיד ולא נוותר, זה הוא שיעור גדול לחיים שחשוב מאוד ללמוד כבר בגיל הצעיר, שיעור זה יכול להתפספס במידה ולא נמצא המבוגר האחראי שיודע להכיל את הקשיים, התסכולים והתפרצויות הכעס של ילדים שלא מצליחים לבצע משימה, המורה בחוג מעודד את הילדים להמשיך לנסות ונותן חיזוק חיובי על כל ניסיון וכך הילדים מקבלים מסגרת חמה, מכילה וחיובית להמשך התקדמות ושיפור במשימות.

בחוג גם ניתן דגשים חברתיים, הרבה עבודה בזוגות ומשחקי חברה, חלק מהלימוד החשוב הוא לימוד חוקים חדשים של משחקים ומשחק הוגן לפי החוקים (כהכנה לחיים) הילד לומד לשמור על חוקי המשחק.

החוג מתנהל בקבוצות קטנות על מנת לייצר מצב של אינטימיות בין הילדים למורה ויכולת מתן תשומת לב אישית לכל ילד וצרכיו השונים.

עלות:

התמחור הוא 50שח פר מפגש, בחודש עם 4 מפגשים העלות היא 200שח בלבד כולל מעמ מול חשבונית מס כמובן.

חוזה התשלום הוא כזה: עד סוף החגים הילדים נמצאים בתקופת בחירה בה התשלום מתבצע רק בסוף כל חודש לפי מספר הפעמים שהגיעו, מסוף סוכות כל ילד לוקח על עצמו התחייבות (גם זה שיעור חשוב לחיים) להישאר בחוג והוריו משלמים 3 חודשים קדימה את מספר המפגשים בצפוי (בחישוב של מספר השבועות פחות החגים). ילד שהחליט לפרוש בכל זאת ישלם עד סוף התקופה של שלושת החודשים.

נהלים של צפייה:  הורה שצריך או רוצה מסיבות מסוימות להישאר לצפות בחוג מוזמן בשמחה אבל בכמה תנאים:

1- בלי שיחות טלפון.

2- אם זה גורם לילד להיות מוסח או לא עצמאי אז נעדיף שההורה לא יהיה במקום.

3- בלי הערות צד (גם אם הילד נוהג באלימות/חוצפה/כל התנהגות לא רצויה),

רק חיזוקים חיוביים יתקבלו בברכה.

 

להלן תעודת מורה מוסמך לחינוך גופני:

מורה לחינוך גופני

 

 

   

 

חוג ספורט  פרדס חנה כרכור

ביסים