חוג ספורט קרקסי בכרכור 

 

 

חוגי ספורט קרקסי, מפגשים אלו מיועדים לילדים בכל הגילאים (ישנה חלוקת קבוצות לפי גילאים) החוג משלב עבודה על מיומנויות ספורט ומיומנויות הקרקס (ג'אגלינג בכלים שונים) הרעיון המרכזי של החוג הוא לחשוף את הילדים לכלי הג'אגלינג השונים ולעודד אותם לבחור כלי שעליו הם מתאמנים בבית ובזמנם הפנוי בנוסף לקרקס ילמדו הילדים מיומנויות כמו קפיצה בחבל, מעבר מסלול מורכב ומשחקי חברה לחימום.

חוג זה הוא המשך ישיר לחוג 'חינוך גופני בסגנון קרקסי' אותו אני מלמד בגני הילדים בשעות הבוקר.

במשך השנה יחשפו הילדים למגוון אביזרי הג'אגלינג המוכרים כמו כדורים, חישוקים, מקלות, פויזים ודיאבלו וכך יעשירו את עולם הידע שלהם לגבי תחום הקרקס, הילדים מקבלים כלים להתמודדות וגישה נכונה למשימות מורכבות אשר נדרשים ללמוד לאורך החיים, החוג מתקיים בדגש עם כיף, הומור והנאה וכך לומדים הילדים לשלב פעילות גופנית ולמידה מוטורית עם חווית כיף (הם מקשרים בין ספורט, קרקס ולימוד לכיף והנאה). החוג הוא קרש קפיצה לקראת חוג ג'אגלינג אשר מתקיים גם כן במרכז החוגים ומיועד לילדים בוגרים יותר, בחוג הג'אגלינג לומדים הילדים ללהטט עם כלי הג'אגלינג ברמה גבוהה ומתמקצעים במספר של כלים.

לאילו גילאים מתאים חוג ספורט קרקסי?

כמו החוג שפועל במסגר גני הילדים אני פותח את החוג לילדים מגיל 3-4 עד כיתה ב', ילדים צעירים יותר לא צריכים ללכת לדעתי לחוג אחר הצהריים (הם צריכים ללכת לגני שעשועים). 

עלויות חוג ספורט וקרקס

עלות בסיסית מחושבת לפי 50שח למפגש, זמן התלבטות הוא בין תחילת ספטמבר ועד סוף סוכות, במשך הזמן הזה צריך לשלם בסוף כל חודש על מספר החוגים שהילד היה בהם, אחרי סוכות הילדים מתבקשים לבחור ולהתחייב לחוג, כמו כן ההורים משלמים שלושה חודשים קדימה ובמידה והילד פורש במשך תקופה זו התשלום לא מוחזר (פרט למקרים חריגים של מחלה או פציעה למשל).

משך זמן החוג  

אורך חוג הוא 45 דקות, מומלץ להגיע 5 דקות לפני כדי להתארגן, ההורים מוזמנים להישאר לצפות בתנאים מסוימים (שלא יפריע לילד, בלי הערות ובלי שיחות טלפון)

מה עושים בימי החורף הקרים? נכנסים לעבודה על כלי הג'אגלינג ועוד בתוך הקליניקה.

 

חוג קרקס פרדס חנה כרכור

 

 

חוגי ג'אגלינג בפרדס חנה כרכור
 

 

ביסים