חוג ג'אגלינג וקרקס פרדס חנה - כרכור

 

 

 חוג מקצועי לילדים מגיל 10 ומעלה, החוג מתמקד באומנויות הקרקס, לימוד ממוקד עם כלי הג'אגלינג השונים: דיאבלו, כדורים, צלחות, חישוקים, קלאבים, יו-יו ועוד. 

במהלך החוג ילמדו הילדים באופן בסיסי על כמה כלי ג'אגלינג קלסיים (הליכה על קביים, רולה-בולה, כדורים, דיאבלו, מקל פרח, חישוק ופויזים) וההכוונה היא לתפוס אביזר אחד או שניים ולהתמקצע בו, החוג בנוי בצורה כזו שבהתחלה יש חימום קצר, אחר כך לימוד כלי ג'אגלינג מתוך כמה כלים אותם ילמדו כל הילדים ולאחר מכן יהיה זמן לימוד עצמי כל ילד עם האביזר שאותו הוא בוחר כמובן תוך הדרכה אישית שלי.

חוג ג'אגלינג מתאים לבנים ובנות, לילדים ספורטיביים ולילדים פחות ספורטיביים, החוג לא דורש יכולות אתלטיות ומאוד משפר קורדינציה, שיווי משקל ותומך בילד/נער בתחום של התמודדות עם קשיים ואתגרים. לימוד ג'אגלינג משפר תפקודי מוח, ומוכח כמועיל ללימוד קריאה וכתיבה, לימוד מוטורי של מיומנויות אלו הוא כלי עזר ללימוד אקדמי/עיוני בכיתות. 

חוג ג'אגלינג נותן לילדיכם בסיס לתחביב שיכול ללוות אותו לאורך החיים, תחביב שיכול להמשיך ולהתפתח, להוסיף עניין ומשמעות לחיים ואולי אפילו כבסיס לתחום מקצועי בעתיד (אני עובד בתחום הקרקס, נהנה מכל רגע ומפרנס בכבוד את משפחתי).

אם ילדיכם עוד צעיר (מתחת לגיל 10) וכבר מביע עניין בתחום הג'אגלינג והקרקס יש לי מסגרת מתאימה עבורו, חוג ספורט קרקסי.

חוג ספורט קרקסי מתחיל מגיל 4 ויכול להיות קרש קפיצה מעולה להתקדמות לחוג ג'אגלינג וקרקס, ילד שיתחיל ללמוד אצלי מגיל 4, יתמיד וימשיך לחוג הג'אגלינג לבוגרים יוכל להגיע לרמה גבוהה מאוד של להטוטי קרקס.

ג'אגלינג ומעמד חברתי, שמתי לב שבהרבה בתי ספר יש אופנה של ג'אגלינג שמגיעה בעקבות מספר קטן של ילדים שמתחילים ו'מדביקים' את כל בית הספר, מצב כזה מגדיר מחדש את המעמד החברתי של אותם ילדים שמלהטטים ברמה גבוהה, שאר הילדים רואים בהם כמובילים בתחום ורוצים בחברתם וכך גם עם זה שג'אגלינג הוא באופן קלסי לא מהווה ספורט קבוצתי אלא אימון בודד ההתמדה בו משתלמת גם במישור החברתי.

מחיר החוגים הוא 50 שח לשיעור, בתקופה שמתחילת ספטמבר עד תחילת נובמבר הילדים לא מתחייבים לחוג ומשלמים רק בסוף כל חודש על המפגשים בהם נכחו, מתחילת נובמבר הילדים מתחייבים וההורים משלמים שלושה חודשים קדימה לפי חישוב מספר הפגישות המתוכננות כפול 50שח.

 

חוגי ג'אגלינג בפרדס חנה כרכור

 

ביסים